E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet kreut, triumfon pastër ndaj Veronës (VIDEO)
Avokati publikon fotot e Ramës dhe Alex Sorosit në Mynih: Si ka mundësi i ndjek fati?!
Kryeministri Edi Rama ndodhet në Mynih në Gjermani, ku po merr pjesë në Konferencën e Sigurisë, ku janë të pranishëm krerët e më shumë se 40 vendeve të botës, liderët e shumë institucioneve, ministra dhe ekspertë.

Rama zhvilloi edhe një takim me kryeministrin kanadez, Justin Trudeau, me të cilin bisedoi për rindërtimin dhe Konferencën e Donatorëve, ku Kanadaja ka treguar gatishmërinë për të qenë pjesë, si edhe marrëdhëniet dypalëshe mes dy vendeve.

Por në Gjermani në të njëjtin qytet ishte edhe Alex Soros, djali i miliarderit dhe filantropit George Soros, shkruan faxweb.

Fotot i ka publikuar në rrjetet sociale, avokati Altin Goxhaj i cili shkruan se “si ka mundësi që i ndjek fati të dy që të rastisin bashkë.”

“Si i ndjek fati këta të dy more, gjithmonë rastisin bashkë në të njëjtën ditë, në të njëjtin qytet, me të njëjtët njerëz kur lëvizin jashtë!

EDvEri dhe Alex Soros sot në Mynih me Trudonë e Kanadasë që i ka çorapet me bojna si Edi dhe Alexi.. Pas pune kanë Pizhama dhe Çorape Party.”- shkruan Goxhaj.
Shtuar më 14/02/2020, ora 19:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori