Avionë, makina dhe super veshje: Njihni fëmijët e pasur të Ankarasë (FOTO LAJM)

Avionë privatë, super makina dhe veshje nga me të shtrenjtat.

Kjo është panorama që vjen nga të rinjtë e pasur të Ankarasë, të cilët nuk hezitojnë t'a reklamojnë pasurinë e tyre.

“Kjo është ajo që bëjnë fëmijët e pasur”, shpjegohet në faqen e Instagramit "Rich Kids of Ankara".

Fotot kanë marrë edhe vëmendjen e mediave britanike.

Për më tepër, ndiqni fotot! /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2018, ora 15:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori