Autostrada e Shkupit, edhe ujku "viktimë" e një aksidenti (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ujk i ngordhur në autostradën e Shkupit. Kafsha e egër, me përmasa të mëdha, mund të ketë rënë pre e ndonjë goditje nga makinat e shumta që e përshkrojnë këtë segment rrugor.

Sipas portalit Shkupi24, qytetarë të Vollkovës shprehen se rrallë her ka ndodhur që përeth vendbanimit të tyre të shihet ndonjë ujk kaq i madh, dhe se ato kanë mbetur të habitur nga kjo ngjarje e pazakontë. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 15:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori