Aurela pozon edhe kur është sëmurë (FOTO LAJM)

Aurela Hoxha teksa ka njoftuar të gjthë fansat se është sëmurë, ajo ka publikuar dhe një foto ku mesa duket ka haruar të veshë pantallonat.

"Kur je me 40 temperaturë", ka shkruar ajo bashkangjitur fotos, e ndërsa kjo ka shkaktuar edhe batuta mes miqve dhe ndjekësve në Instagram.

Duket se Aurela nuk i reziston dot tundimit të fotografohet kudo, ku ndonëse me temperaturë ajo bën foton e radhës. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori