Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Aurela në kuzhinë? Kush ka uri, porosisni pica (FOTO LAJM)

Aurela Hoxha tashmë ka dhënë të gjithë provat se nuk është vetem një femër e bukur, por që edhe di të gatuajë mjaft mirë. Një foto që ka postuar në Instagram, tregon bukuroshen teksa gatuan.

Kaq ka mjaftuar që të hidheshin batutat mes miqve dhe ndjekësve, të cilët jo të gjithë e morën seriozisht që Aurela ndodhej në kuzhinë. Megjithatë, ky fakt është pranuar edhe nga vetë ajo, ku bashkangjitur fotos ka shkruar: "Kush ka uri.... më mirë të porosis pica". /albeu.com/

Shtuar më 08/10/2014, ora 15:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori