Aurela Hoxhën e nxjerrin bllof, i publikojnë foton demaskuese

Aurela Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

E përfolur për linjat e saj fizike, ndërhyrjet e mundshme estetike, por edhe për pjesëmarrjen në evente të huaja ku ka takuar shpesh emra të njohur botëror, ajo ka mbledhur në rrjetet sociale mijëra ndjekës.

Ama kwtw herw ajo wshtw sulmuar nga faqja e njohur VIP-at e Bllokut, pwr arsyen se ndryshon shumw nga Instagrami dhe jeta reale.

Pwr mw tepwr mund tw shikoni fotografinw nw galerinw mw lart. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2018, ora 16:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori