Aurela Hoxha zhvishet në Itali (FOTO LAJM)

Capri është kthyer për të disatën herë, vendi i preferuar për set fotosh nga Aurela Hoxha dhe fotografi Endrit Mërtiri.

Me fustan mbrëmjesh apo me rroba banjo, bukuroshja ka zgjedhur që këtë herë të jetë ajo modelja e mikut të saj më të mirë, Endrit Mërtiri. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 18:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori