Aurela Hoxha realizon ëndrrën! Prezanton koleksionin e saj në Barcelonë (FOTO LAJM)

Aurela Hoxha, modelja e njohur shqiptare shquhet për bukurinë e saj dhe linjat trupore.

Së fundmi ajo duket se ka realizuar një qëllim të sajën.

Prej disa vitesh Aurela Hoxha operon në tregun shqiptar me firmën e saj të rrobave të banjës “Aurela Hoxha Sëim”.

Mesa duket synimi i saj nuk është vetëm tregu vendas, por edhe ai i huaj.

Ditën e djeshme fashionista shqiptare ka realizuar sfilatën e parë në Barcelonë ku morën pjesë disa prej miqve dhe familjarëve të saj, mes tyre modelja Dorina Gegici e cila ishte modelja kryesore e sfilatës. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2018, ora 15:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori