Mbyllet dera e negociatave për Shqipërinë
Aurela Hoxha pozon topless dhe paralajmëron super projektin e radhës (FOTO LAJM)

Fotot e saj në rrjete sociale tërheqin shumë vëmendjen, kjo për shkak të pozave tejet provokative që Aurela Hoxhës i vijnë natyrshëm.

Edhe sot modelja i ka çmendur ndjekësit me foton e fundit që nuk kishte si mos të vihej re.

Aurela shfaqet topless teksa në dorë mban një pasqyrë dhe po vendosë rimel në qerpikë.

Me një grim minimal dhe me një pamje të freskët, Aurela ka mahnitur me këtë foto, por edhe ka zbuluar se diçka po përgatit shkruan xing.al.

Në përshkrimin e fotos ajo ka vendosur një emoji duke filmuar dhe duke i lënë sërish fansat në pritje për projektin që po përgatit.
Shtuar më 19/01/2018, ora 16:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori