Aurela Hoxha paralajmëron projektin me imazhe ‘topless’ (FOTO LAJM)

Aurela Hoxha, modelja e njohur seksi qenë pjesëmarrëse e shumë eventeve të ndryshme anembanë globit.

Dhe shumë fotografi prej këtyre ngjarjeve i publikon edhe në rrjetet sociale, ku sjell edhe imazhe joshëse.

Së fundi Aurela ka publikuar në llogarinë personale të Instagramit një fotografitopless”, teksa shihet tejet seksi.

“Së shpejti”, ishte mesazhi që e shkruante përbri fotos në Instagram, duke mos dhënë shumë detaje.

Aurela do ta shohim edhe në shumë projekte të tjera të fushës së modës. /albeu.com./
Shtuar më 09/12/2017, ora 09:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori