Aurela Hoxha guxon, përballet me kritikuesit (FOTO LAJM)

Ndonëse Aurela Hoxha u përball me kritikat e shumta të ndjekësve sa i takon veshjes së kupucëve me taka në plazh, duket se çdo gjë ka përfunduar.

Bukuroshja nuk është shqetësuar nga këto reagime, ndërsa ka vijuar me postimin e fotove provokative. Në fotot e fundit, ajo ka shfaqur dhe linjat e saj shumë të komentuara. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori