Aurela Gaçe poston foton e makinës pas incidentit: Sapo më goditi (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptare Aurela Gaçe është përballur me një incident sot.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Aurela tregon se çfarë i ka ndodhur me makinën e saj.

Sapo me goditi trotuari. Trotuar kaq të papërgjegjshëm nuk kam parë. Po ecja ngadalëëë ngadalëëëë në parkim. Disa çuna bënin me shenjë, stop stop.

Jo unë, po prisja te bënte pip pip ai sensori i poshtër. Kam faj unë? Lum shtëpia që më ka”-shkruan këngëtarja e njohur në Instagram.
Shtuar më 19/05/2020, ora 20:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori