Gazetarja e prish gojën: E ke fytyrën si b*thë (FOTO LAJM)

Aulona Musta është një prej personazheve të showbizz-it, e cila, edhe pse është bërë nënë prej disa vitesh, ka arritur të mbajë një formë të përsosur trupore.

Herë pas here ajo publikon foto e video nga aktiviteti i përditshëm në palestër dhe ndan me ndjekësit rreshta frymëzues, për të inspiruar edhe të tjera femra të duan trupin e tyre.

Mirëpo, ka edhe nga ato, të cilat nuk janë dakord me atë çfarë Aulona poston. Njëra prej tyre, madje, edhe i komenton në këtë mënyrë:

E rëndësishme është të na tregosh bythën tënde këtu. Atëherë ndihesh mirë me veten, por çfarë na hyn në punë ne me këto foto që poston ti".
Siç nuk pritej, Aulona është treguar e papërmbajtshme, por njeri si gjithë të tjerët, me mish e me shpirt e siç duket, tejet e prekur nga komenti i ndjekëses, i është kthyer asaj si mos më keq.

Nuk kanë munguar as sharjet e ofendimet personale, teksa lexohet që mes rreshtash Aulona t’i thotë se komentuesja e ka "fytyrën si bythë".

Ajo mbyll bisedën teksa i thotë ndjekëses: Ke të drejtë, duke qenë se e ke fytyrën si bythë, siç duket qartë nga foto e profilit, s’ke nevojë të prezantohesh me bythë se të mjafton fytyra që e ke me ofertë, dy në një".
Shtuar më 26/09/2018, ora 16:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori