Audi sjell risi të reja në modelin TT RS (FOTO LAJM)

Audi po punon për forcimin e mëtejshëm të modelit TT RS. Audi i ri do të ketë një motor benzine 2.5-litër Turbo i cili duket se do të jetë në gjendje që të çlirojë nga 340 kuaj fuqi dhe 473 kuaj fuqi.

Pritet që pjesë e paketës së risive të jetë dhe sistemi sportiv i shkarkimit i bërë prej çeliku, ndërkohë akoma nuk është zbuluar mbi detajet e tjera në lidhje me shpejtësinë. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2015, ora 15:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori