Aty ku "alkooli derdhet lumë", pushimet e çmendura të fëmijëve të pasur

Jemi në kulmin e sezonit të verës dhe ndoshta shumica prej jush në këto moment po shijon rrezet e diellit apo po shkund rërën nga trupi.

Kjjo është mëse normale për të gjithë, por këta të rinj po kalojnë pushime si askush tjetër. “Fëmijët e pasur” të Instagramit po shijojnë avionët privatë, pishina, jahte e alkool bashkë me stinën e verës.

Faqja “The Rich Kids” ka afro 350.000 ndjekës në Instagram dhe dokumenton jetën e pasanikëve të rinj.
Shtuar më 13/07/2019, ora 13:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori