Atmosferë festash në familjen Hoxha (FOTO LAJM)

Nuk ka nevojë që të shkojmë shumë larg, por mjaftojmë që të hapim profilin e një prej fashion blogereve më të njohura në Shqipëri, Lori Hoxha, aty ku mund të gjejmë pafund foto të realizuara në mënyrë perfekte.

Së fundmi bukuroshja ka postuar një foto ku na tregon atmosferën festive në shtëpinë e saj. Kësaj here e gjithë vëmendja duhet të shkojë tek pema e zbukuruar bardhë dhe gold.Blogerja e njohur shfaqet në këndin e saj të preferuar pranë pemës së Vitit të Ri.

Pemën madhështore e kemi parë edhe para disa ditësh në një postim që bëri Sara në “Instagram”. Natyrisht vëmendjen më të madhe në këtë foto e mori i vogli London, i cili është zbukurimi më i bukur i kësaj peme. /albeu.com/
Shtuar më 04/12/2017, ora 13:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori