"Atë që e dua, e dua!", reagon gazetarja që u përfol për ndarjen e Robertit dhe Norës (FOTO LAJM)

Pas ndarjes së bujshme të Nora Istrefit dhe Robert Berishës u ngritën hamendësime të shumta se cila ishte arsyeja e vërtetë e këtij divorci.

Një prej këtyre aryeve u përfol edhe gazetarja sportive Lelila Kraja e njohur gjërësisht si Lei.

Për shkak të deklaratës të saj të mëparshme ku kishte pranuar se Roberti i plotësonte të gjitha kriteret për të qenë i dashuri i saj po ai ishte i martuar.

Pas kësaj Lei ka postuar një shprehje në InstaStory që ngre përsëri dyshime.

"Ti mund të ndryshosh atë që bën por nuk mund ta ndryshosh atë që dua"-shkruan gazetarja.

Këto janë thjesht hamendësime dhe nuk e dimë nëse ky InstaStory ka të bëjë me ngjarjet e momentit./albeu.com
Shtuar më 28/08/2019, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori