Ashlee Simpson si një princeshë e vërtetë (FOTO LAJM)

Ndonëse ishte një ditë me shi, dasma e saj vijoi ashtu siç ishte programuar, e ndërsa ajo shkëlqente me të bardha. I referohemi bukuroshes Ashlee Simpson, e cila në të shumtën e kohës shihej duke komunikuar me dikë në celular.

29 vjeçarja e cila është aktore dhe këngëtare, shkëmbeu premtimet me Evan Ross, 26 vjeç, të dielën në Greenwich, Connecticut, në pronësi të nënës së tij të famshme Diana Ross. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 10:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori