As Xhensila as Ija, në prehrin e kujt e zë gjumi Besin (FOTO LAJM)

Aktori i njohur dhe mjaft i dashur nga publiku shqiptar por jo vetëm Bes kallaku, mesa duket po punon për projekte të reja me regjisorin Eduart Grishaj.

Teksa kaqnë qenë në makinë, Besi ka vendosur të bëjë një sy gjymë, duke u shtrirë në prehrin e Eduartit.

E ky moment nuk kishte si të shpëtonte pa një foto. Regjisori ka fotografuar Besin teksa fle duke e publikuar në instastori në Instagramin e tij. Mbi foto ai shkruan: "Ehh si ma bëre jetën o Bes Kallaku" duke e shoqruar me një emoji të qeshur. /albeu.com

Shtuar më 21/09/2019, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori