As ju nuk do ta besoni, bukuroshja në foto është nëna e djalit (FOTO LAJM)

Një djalë 22-vjeçar ka publikuar disa fotografi të nënës së tij, duke i lënë të gjithë pa fjalë.

Mirëpo, njerëzit nuk e besojnë dot se ajo është nëna, madhe shpesh e ngatërrojnë me të dashurën e tij.

Jonathan Nguyen është me origjinë nga Vietnami, por jeton në Los Angeles të SHBA-së.

Sipas Jonathan, mamaja e tij është në të dyzetat dhe sekreti i rinisë është dieta shumë e rregullt ketogjenike.

Gjithashtu ai shton se e ëma nuk i lë asnjëherë pas dore ushtrimet fizike.

“Për të shuar kuriozitetin e të gjithëve, nëna ime është afër të 40-ve. Sekreti i rinisë së saj është dieta e rregullt dhe ushtrimet fizike. Ajo gjithashtu ka një rutinë të përditshme të kujdesit për lëkurën”, ka rrëfyer 22-vjeçari.

Shtuar më 27/12/2019, ora 11:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori