As Alketa as Georgina, një dekolte e ekzagjeruar tërhoqi vëmendjen në Sanremo (FOTO LAJM)

Dayane Mello i ka lënë të gjithë pa fjalë në Sanremo.

Ajo u ul në rreshtin e parë në teatrin Ariston, disa kolltuqe larg Cristiano Ronaldo, dhe ka magjepsur të gjithë të pranishmit me veshjen e saj .

Një fizik për tu dëshiruar dhe dekolteja tejet e hapur duket se i ka lenë pa frymë të gjithë në sallë.

Shtuar më 08/02/2020, ora 12:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori