Arvizu reklamon dyqanin amerikan të ëmbëlsirave (FOTO-LAJM)

Ambasadori Alexander A. Arvizu vizitoi dje dyqanin Cinnabon në Tiranë, në rrugën e Kavajës. Cinnabon është një dyqan tipik amerikan prodhimesh brumi, i specializuar në role me kanellë dhe ëmbëlsira të tjera të veçanta.


Ky dyqan është i pari i zinxhirit amerikan që hapet në Shqipëri dhe i pari nga shumë dyqane të tjerë Cinnabon që janë planifikuar për t’u hapur në Ballkan. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori