Artisti shqiptar 'zbukuron' familjen Kardashian (FOTO LAJM)

Sekreti i bukurisë së Kim Kardashian duket se qëndron pas duarve të një artisti shqiptar. Ai nuk ka kuruar vetëm bukuroshen, por të gjithë anëtaret e familjes së saj. Në llogarinë e tij në Instagram ai nuk ka postuar vetëm foto të shumta me Kim Kardashian dhe foto të saj personale, por edhe të shumë modeleve të tjera me famë botërore.

Nëse për stilin e saj kujdesen shumë stilistë me emër, për make up-in e saj kujdeset vetëm një. Ai është një artist shqiptar nga Mali i Zi, Mario Dedivanovic. Në Instagram ai ka postuar foto me modelet më të njohura dhe me motrat e famshme Kardashian. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2014, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori