Arti kishte paralajmëruar vdekjen në këtë bisedë me Gold AG? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Mëngjesi i së martës do të ishte i hidhur për familjen Kurti dhe fansat e aktorit, kjo pasi ata do të zgjoheshin me lajmin se më i dashuri i tyre, Arti, nuk jeton më.

Por ishte një bisedë me këngëtarin Gold Ag e cila ngjall shumë dyshime.

Gjatë një muhabeti mes miqsh, Arti kishte përmendur vdekjen…

Arti u gjet i vdekur në rrethana të dyshimta në veturën e tij, teksa për rastin në fjalë do të raportonte edhe Policia e Kosovës.

“Më datë 24.04.2018 në ora 07:50 stacioni policor Gjakovë është njoftuar se në rrugën Gjakovë-Goden në vendin e quajtur Qafa e Zabelit gjendet një veturë me një person që dyshohej të jetë i vdekur.

Patrullat policore me të gjitha njësitë menjëherë kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë kuptuar se personi që ishte në automjet ishte pa shenja jete. Policia në bashkëpunim me prokurorinë Themelore në Gjakovë po hetojnë rastin ‘Hetim i vdekjes’”, thuhet në njoftim.
Shtuar më 25/04/2018, ora 08:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori