Arrestohet mësuesja, u kap mat nga burri në krevat me një nxënës 15 vjeçar (FOTO LAJM)

Bashkëshorti i një mësueseje në Oregon të SHBA-ve e ka kallëzuar atë në polici pasi e kapi mat në krevat duke kryer marrëdhënie seksuale me njërin prej nxënësve të saj 15 vjeçarë.

Ajo është Andrea Baber, 29 vjeç dhe u arrestua Cottage Grove, të Oregonit.

Më parë, bashkëshorti i mësueses i kishte dërguar një e-mail babait të nxënësit duke i thënë nëse ishte në dijeni të faktit se adoleshenti ishte në një marrëdhënie intime me bashkëshorten e tij.

Më pas ai i është drejtuar autoriteteve lokale, të cilat arrestuan mësuesen me akuzën e kryerjes së marrëdhënieve intime me të mitur. /albeu.com/
Shtuar më 19/12/2017, ora 10:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori