Arredimi i shtëpisë me mermer, ja disa ide fantastike (FOTO LAJM)

Mermeri është një material i ftohtë, por kjo nuk i ka ndaluar arkitektët dhe dizajnuesit ta përdorin si material kryesor në arredimin e shtëpive.

Në një të ardhme të afërt dhe muret e shtëpisë suaj mund të vishen me letër murale mermeri, pasi ky trend po përhapet me shpejtësi.

Shfletoni galerinë e mësipërme për të parë disa nga punimet më të bukura me mermer/ Albeu.com/

Shtuar më 18/03/2017, ora 15:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori