Arratisje spektakolare, 4 të dënuar hapin tunelin 12 metra të gjatë (FOTO LAJM)

Pëlqej
I burgosuri australian Shaun Davidson është në mesin e katër të tjerëve që janë arratisur nga burgu famëkeq i Kerobokan-it të Indonezisë.

Sipas zyrtarëve të Bali-t, burrat janë ende në arrati pasi ikën nga burgu indonezian të hënën në mëngjes nëpërmjet një tuneli të nëndheshëm.

Tuneli ishte rreth 50 cm i thellë, 75 cm i gjerë dhe 12 metra i gjatë.

Fillimi i tunelit ishte brenda ambienteve të burgut dhe që dilte në rrugë. Të dënuarve iu është dashur me shumë se një javë që të bëjnë tunelin 12 metra të gjatë. /albeu.com/


Shtuar më 19/06/2017, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori