Arnold Schwarzenegger shet Bugattin luksoz për 2.5 milionë dollarë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Arnold Schwarzenegger i cili njihet si i pasionuar pas makinave të shtrenjta dhe luksi me të cilat ka ndërtuar një koleksion të vecantë së fundmi ka shitur supermakinën e tij Bugatti Veyron për rreth 2.5 milionë dollarë.

Blerësi është Obi Okeke, një koleksionist makinash i cili ka në plan ta rishes atë përsëri, përcjell albeu.com

Nuk dihet se cfarë makinë ka në plan të marrë tani aktori i njohur por ajo që dihet me siguri është se padyshim do të jetë modeli më i fundit dhe më i shpejtë. /albeu.com/

Shtuar më 30/01/2018, ora 14:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori