Armina tregon pse Shkëlzeni nuk do ta lërë kurrë (FOTO LAJM)

Padyshim që Armina është e sigurt që kurrë Shkëlzqeni nuk do pushojë së dashuri atë.

Kjo për shkak se Armina di si ta mbajë atë të lidhur pas vetes.

Blogerja Mevlani ka treguar gjithnjë se di të jetë në formë të mrekullueshme fizike dhe gjithashtu që ka mjaft stil.

Mbrëmjen që lamë pas ajo ka publikuar në profilin e saj në Instastories disa foto nga një darkë speciale sipas saj.

Ajo shfaqet e veshur me një fustan të kuq me dekolte mjaft të hapur.

Pamja e sotme: Gruaja që ai do dashurojë përgjithnjë-ka shkruar ajo mbi fotografinë duke na lënë të kuptojmë se dashuria mes çiftit do të zgjasë gjatë. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2017, ora 15:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori