Armina Mevlani zbulon dhuratën për Shën Valentin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sot më shumë se kurrë VIP-at shqiptarë kanë ''mbushur'' Instagramin me buqeta nga më të ndryshmet dhe me foto me rastin e festës së Shën Valentinit.

Janë të shumta të famshmet shqiptare ato që kanë ekspozuar dhuratat e marra ditën e sotme. Një nga ato është dhe Armina Mevlani.

Armina Mevlani është një nga blogeret më të famshme në Shqipëri. Ajo është edhe e dashura e djalit të ish kryeministrit Berisha.

Ajo nga krevati i saj na ka zbuluar edhe dhuratën që Shkëlzeni i ka dhuruar.

Në foton e postuar në Instasoryn e saj, ajo na ka zbuluar se i është dhuruar nje letër dhe një kuti e cila duhet të jetë një bizhu. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2018, ora 09:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori