Armina Mevlani ia bën të qartë Shkëlzenit: Në moshën time duhet një bebe (FOTO LAJM)

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha prej vitesh janë kthyer në një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku dhe që janë shpesh në qendër të vëmendjes së mediave.

Me anë të postimeve në Instagram, Armina shpeshherë na tregon për dëshirat që ka për të ardhmen dhe së fundmi fashionista ka postuar një foto shumë domethënëse.

foton e postuar nga Armina shfaqet një prind duke fotografuar një bebe dhe nga ana tjetër një person që fotografon macet.

"Njerëzit në moshën time dhe Unë", shkruhet në foton e postuar nga Armina e cila e bën të qartë që ka ardhur koha për t'u bërë edhe ajo nënë.

Në një intervistë pak kohë më parë Armina u shpreh se e ka menduar të bëhet nënë dhe dëshiron shumë fëmijë.
Shtuar më 17/09/2019, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori