Armela së shpejti do të drejtojë një program televiziv? Ja replikat me Olti Currin (FOTO LAJM)

Ajo ishte një nga konkurentet më të forta dhe më të përfolura të këtij Big Brotheri para daljes nga shtëpia dy javë më parë.

Ndonëse u penalizua për shkak të një gabimi të partnerit të saj, bukuroshja brune dëshiron të vazhdojë në botën e spektaklit.

E këtë mendim ajo e ka shprehur duke ju kërkuar fansave se ku duan ta shohin: Si moderatore spektaklesh, gazetare sporti apo showbizi.

Ndër komentet e shumta, ai që bie në sy është pa dyshim komenti i Olti Currit, i cili nme humor i shkruan: ““Të lexoje horoskopin në mëngjes ose në darkë”.

Dhe Armela ia ka kthyer komentin me nota humori. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2017, ora 15:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori