Ariu shkakton dëme të mëdha në dy familje të Prizrenit (FOTO LAJM)

Në orët e para të mëngjesit pronari i deleve Ramell Demiri nga fshati Pousk i Prizrenit ka pësuar një dëm jot ë vogël.

Dëme po ashtu ka pësuar edhe pronari i bletëve, Tusun Krasniqi nga lagja Tusus Prizren.

Behët fjalë për 28 copë dele dhe mbi 5 koshere me bletë. Ata i kanë deklaruar policisë se këto dëme i ka shkaktuar ariu.

Këtë e ka konfirmuar edhe zyrtari për media në Prizren, Vesel Gashi. /albeu.com/
Shtuar më 30/03/2019, ora 16:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori