Argjentina Ramosaj tregon arsyen pse ndihet me fat (FOTO LAJM)

Një nga këngëtaret më të talentuara dhe më të dashura për publikun është padyshim Argjentina Ramosaj, motra e madhe e Beatrix dhe Alban Ramosaj.

Ajo ka dy vite që është bërë nënë për herë të parë dhe i është dedikuar me tërë qenien e saj, vogëlushit me emrin Noah.

Argjentina e cila është shumë aktive në rrjetet sociale së fundmi ka publikuar një imazh, ku shfaqet e lumtur pranë djali dhe partnerit të saj Dukagjinit.

“Jam shumë me fat” , ka shkruar mbi fotografi Argjentina. /albeu.com/
Shtuar më 28/07/2017, ora 17:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori