Argjentina Ramosaj, një nënë e përkushtuar dhe shumë seksi (FOTO LAJM)

Argjentina Ramosaj i mori zemrën publikut shqiptar që me baladën e parë që publikoi dhe që atëherë ka numëruar vetëm suksese.

Ajo vitin e kaluar u bë nënë për herë të parë, pasi solli në jetë djalin e saj të cilin e pagëzoi me emrin Noah.

Edhe pse është e angazhuar me projekte muzikore, këngëtarja në asnjë momentin nuk qëndron larg djalit të saj.

Të paktën kështu duket përmes fotografive që poston në rrjetin social ‘Instagram’.

Rikujtojmë se këngëtarja muaj më parë solli këngë 'Pse', e cila pati një pëlqyeshmëri shumë të madhe.

Duhet theksuar se Argjentina i rifitoi shumë shpejt format e saj trupore dhe duket mahnitëse. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 11:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori