Ardit Gjebrea reagon për lidhjen e të birit me vajzën e biznesmenit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Jon Gjebrea, djali i moderatorit dhe producentit të njohur Ardit Gjebrea, më në fund ka bërë publike lidhjen e tij. Në një postim të ri në Instagram, Gjebrea shihet përkrah një vajze bukuroshe.

Mësohet se Joni dhe e dashura e tij, Merlin Haxhiymeri janë së bashku prej një kohe të gjatë, por vetëm tani kanë vendosur ta bëjnë publike marrëdhënien e tyre, që mesa duket ka edhe bekimin e prindërve të djalit, duke qenë se Ardit Gjebrea dhe bashkëshortja Anila kanë pëlqyer foton e të birit. /albeu.com/Shtuar më 11/10/2017, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori