Ardit Gjebrea mbledh gratë e të ''Dielës Shqiptare'' për 8 Mars (FOTO LAJM)

Pëlqej
Moderatori i njohur Ardit Gjebrea duket se sot për festën e gruas, ka mbledhur të gjithë mikeshat e tij.

Ai ka zgjedhur të shkojë në Orikum. Këtë na e ka bërë të ditur vetë moderatori i cila ka postuar disa foto në rrjetin e tij social.

''Janë nëna që shpesh sakrifikojnë familjet për punën, janë bashkëpunëtore të shkëlqyera prej të cilave mësojmë të gjithë, janë mirënjohja jonë e çdo dite në vit.

Sot është 8 Mars dhe unë uroj GËZUAR, sigurisht edhe të gjitha mikeshave të faqes time. Ja ku përfituam të gjithë sot për një drekë në Vlorë'', shkruan moderatori mbi fotot e postuara. /albeu.com/
Shtuar më 08/03/2018, ora 16:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori