Arbana Osmani prezanton dy vëllezërit (FOTO LAJM)

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të mira momentalisht dhe më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Ajo ka moderuar prej shumë vitesh disa spektakle e emisione, por kur vjen puna tek jeta e saj private Arbana është shumë e rezervuar dhe misterioze.

Moderatorja nuk na e ka prezantuar asnjëherë bashkëshortin por as djalin e saj Jonin të cilit kujdeset mos t'ja tregojë fytyrën në fotot që publikon.

Por faqja “Dua të bëj të lumtur”, na njeh me dy vëllezërit e moderatores së njohur.

foto Arbana shihet e ulur në mes dy vëllezërve të saj të cilët ngjajnë shumë me moderatoren. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2017, ora 11:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori