Apple zbulon emojit e rinj që vijnë në iPhone me iOS 11 (FOTO LAJM)

Pëlqej
Apple lajmëron se së shpejti qindra emoji të rinj do vijnë në iPhone dhe iPad me lëshimin e iOS 11.

Këto përfshijnë një varg fytyrash të reja, duke përfshirë një fytyrë të betuar, një fytyrë budalla, një fytyrë që bën gjestin "shhh" dhe një fytyrë me një monokël, si dhe karaktere të reja neutralë gjinore, përfshijnë albeu.com.

Ka mundësi të reja të veshjeve për dimër, duke përfshirë, kapele, doreza dhe shami, dhe lloje ushqimesh, të tilla si byrekë, brokoli.

Kafshët e reja përfshijnë gjirafën, iriqin, kriket dhe dinosaurinë, dhe krijesa të reja mitike përfshijnë sirenë, magjistarin, zanash dhe vampir. /albeu.com/


Shtuar më 06/10/2017, ora 15:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori