Apple shtyn lançimin e orës iWatch (FOTO-LAJM)

Apple shtyn lancimin e orës inteligjente iWatch. Shkak për këtë sipas specialistëve është bërë fakti që kompania kërkon të sigurohet që hardueri dhe softueri i saj të jenë të përkryer.

"Mund të themi se iWach krahasuar me orët tjera do të jetë më sofistikuar dhe nuk mund të kopjohet lehtë" ka thënë analisti kinez Ming-Chi Kuo.

iWatch ka përparësitë e veta në dizajn dhe në model, ndaj lancimi i saj mund të shtyhet për vitin ne vitin 2015. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 11:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori