Apple prezanton iPad-in e ri (FOTO-LAJM)

Apple prezanton versionin e fundit të tabletës iPad. “iPad Air” është 20 për qind më i hollë se modeli i mëparshëm dhe peshon vetëm 450 gramë. Pajisja e re është lancuar në një konferencë për shtyp në San Francisko.

“iPad Air” do të dalë në shitje në Shtetet e Bashkuara më 1 nëntor, duke filluar me çmimin prej 499 dollarësh. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2013, ora 10:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori