Aplikacionet që gjejnë smartfonët e humbur (FOTO-LAJM)

Vodafone Protect (Android, BlackBerry dhe së shpejti për iOS)
Në fund do t’ju prezantojmë edhe me një produkt shqiptar, të zhvilluar nga operatori telefonik Vodafone. Vodafone Protect është një zgjidhje e lehtë dhe e shpejtë që ju ndihmon të mbani telefonin tuaj të sigurt dhe të mbrojtur. Versioni falas i Vodafone Protect ju mundëson të gjeni, bllokoni dhe fshini të dhënat në telefonin tuaj nga distanca. Po ashtu ka edhe mundësi të tjera shtesë si Antivirus, filtrimi i telefonatave dhe SMS-ve, mbrojtje e aplikacioneve dhe lundrimit në internet të cilat janë të përfshira në paketën premium (300 lekë/muaj).
Në Amerikë janë humbur mbi 30 miliardë dollarë smartfonë. Por për të evituar këtë gjë disda kompani ofrojnë aplikacione për të gjetur smartfonët e humbur. Ja disa prej tyre. /albeu.com/


Shtuar më 02/10/2013, ora 15:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori