Anxhelina pozon pa reçipeta, por komenti i Albëries mori të gjithë vëmendjen (FOTO LAJM)

Anxhelina Hadërgjonaj po tërheq shumë vëmendjen në Instagram kohët e fundit me fotot nga seti i ri fotografik. Komentet e shumta dhe komplimentat nuk kanë munguar për këngëtaren bukuroshe që prej vitesh i mungon skenës shqiptare.

Në foton e publikuar sot Anxhelina shfaqet vetëm me një xhaketë të zezë teksa pozon pa reçipeta.

Mes komenteve, ka rënë në sy ai i Albëries e cila sapo tregoi që është një nënë moderne. Albëria i komenton vajzës disa emoji me zjarr duke treguar se e dogji Instagramin.Shtuar më 15/10/2019, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori