Ankthi dhe gëzimi, "në duart" e yjeve (FOTO-LAJM)

Bashkimi i duarve mund të përcjellë një mesazh ndërsa ky gjest mund të interpretohet në mënyra të ndryshme. Në disa raste shtrëngimi i duarve mund të tregojë një falënderim, në raste të tjera një lutje por në disa raste edhe një shenjë ankthi.


Fotot që shikoni më lartë i përkasin personazheve më të njohura botërore të fotografuar në evenimente të ndryshme me duar të bashkuara. /albeu.com/
Shtuar më 04/12/2012, ora 13:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori