Anjeza Maja mungon në ditëlindjen e Beketit (FOTO LAJM)

Bukuroshja Anjeza Maja ka zgjuar shumë thashetheme, pasi nuk ka qënë pjesë e ditëlindjes së Françesko Beketit, ndërsa tashmë hidhen hipoteza në ajo është pjesë e këtij stafi.

Pak ditë më parë, Françesko Beketi festoi ditëlindjen e tij në një jaht luksoz në Francë.

Ish-missi nuk është ftuar nga pronari Beketi, ndonëse ata kanë pasur një histori të gjatë dhe tejet të ngushtë bashkëpunimi.

Gjithsesi, përpos këtyre zërave ende nuk është konfirmuar zyrtarisht nëse Anjeza do te vijojë të qëndrojë në Agon Channel. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 15:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori