Anjeza feston ditëlindjen pranë miqve dhe djalit, ja fotot e festës

Këngëtarja Anjeza Branka ka ndarë me të gjithë miqtë në rrjetin social Facebook atmosferën festive, pasi ka festuar ditëlindjen. Pranë saj ka qënë edhe djali, i cili i ka dhuruar buqetën me lule. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2014, ora 17:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori