Ndiqni live protestën e 6 kombëtare të opozitës
Angelina Jolie shfaqet për herë të parë në super formë (FOTO LAJM)

Por mesa duket ka ardhur koha që Jolie të marrë në dorë frenat e vetes, pasi mbrëmjen e djeshme ajo është shfaqur në Nju Jork me një pamje vërtet për tu admiruar.

Teksa mbante të veshur një pallto velvet, fustan klasik ngjyrë të zi dhe një palë këpucë me takë tepër elegante.

Flokët e saj ishin stiluar në formën më të mirë të mundshme, ndërsa në fytyrë kishte një shkëlqim të cilin nuk e kishim parë prej kohësh. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2017, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori