Angela Martini zbulon profesionin e ri (FOTO LAJM)

Angela Martini është duke shijuar një nga periudhat më të këndshme në jetën e saj. Që pas martesës me miliarderin rumun Dragos, të gjithëve na ka lënë përshtypjen se modelja e njohur po kalon një kohë të mbushur me udhëtime dhe me pushime luksoze.

Por me sa duket nuk është kështu, pasi Angela sapo na ka treguar se këto kohë ka qenë e angazhuar në një kurs të plotë për ndihmën e parë.

“Arrita një synim që i kisha vënë vetes në jetë”, shkruan Angela në foton e postuar në “Instastory” ku shfaqet certifikata që ajo ka marrë pas përfundimit të kursit.
Shtuar më 09/03/2018, ora 13:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori