Angela Martini s’ja përton miliarderit: Bëhu seksi për gruan tënde (FOTO LAJM)

Ajo është shqiptarja më provokuese në këtë planet.

Quhet Angela Martini dhe e ka vendosur qysh kur ishte fare e vogël se jeta e saj do t’i ngjante një filmi.

Ka qenë gjithnjë në kërkim të sheshxhirimeve dhe skenarin, regjinë e rolin kryesor e ka luajtur përherë vetë.

Por prej disa kohësh, filmit të saj i është bashkuar një tjetër protagonist, me të cilin bukuroshja nga Shkodra ka vendosur të ndajë jetën, pas një dasme dhe premtimi për dashuri të përjetshme, aspak të zakontë.

Sot, Dragos bashkëshorti i saj ka postuar një ofotgrafi dhe ka shkruar, se cmund të bësh në një ditë me diell.

Ama Angela s'ja ka përtuar: Të dukesh seksi për gruan tënde.

Epo Dragos ta gjeti punën Angela, dhe goxha punë madje. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2018, ora 23:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori