Angela Martini rikthehet në Instagram, postet e rradhës artileri e rëndë (FOTO LAJM)

Modelja e njohur shqiptare me famë botërore Anxhela Martini ka munguar prej kohësh në rrjetete sociale dhe nuk është më aktive si më parë.

Por duket se më në fund ajo është kthyer sërisht në një formë të papritur.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video në të cilat shfaqet duke u trajtuar me armë.

Së bashku me të është edhe partneri i saj dhe të dy duket më të dashuruar se kurrë në shoqërinë e njëri-tjetrit. /albeu.com/
Shtuar më 22/07/2017, ora 16:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori